Skąd znaleźć siłę do rozwodu?

Witam ,mam pytanie jestem związku ale kocham innego mężczyznę ,mój mąż jest 8 lat za granicą ..chciałam się rozwieść ale się boję ..obiecałam tego co kocham a on teraz milczy co mam zrobić ..oczywiście jestem 8 lat starsza .

Witam, skoro lęk jest silniejszy od chęci bycia z mężczyzną, którego Pani kocha, to może nic się nie da zrobić... Swoją drogą jest Pani nieuczciwa wobec męża. Może on chciałby wiedzieć że jego żona już go nie kocha.? Czy Pani będąc na jego miejscu chciałaby to wiedzieć? Wtedy on też miałby coś do powiedzenia. Wszystkiego dobrego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
relacje małżeńskie, a także rozwód i obawy przed nim to złożony temat. Myślę, że ważne byłoby dla Pani uzyskanie wsparcia, możliwości rozważenia różnych rozwiązań. Niestety portal internetowy ma liczne ograniczenia. Z tego względu zachęcam Panią, aby rozważyć konsultację u specjalisty-psychologa lub psychoterapeuty. Takie spotkania mogłyby pozwolić na uporządkowanie emocji i podjecie stosownych decyzji.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl