Skala bólu, a odczucia pacjenta

Czy wynik bólu <6 to ból silny czy umiarkowany?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Skala jest dziesięciostopniowa więc opisany wynik należy uznać za ból umiarkowany.

Witam,
To zależy jaką skalę Pani zastosowała. Jeśli mówimy o najprostszej 1-10, gdzie jeden oznacza brak bólu a 10 największy ból jaki Pani zna, to wynik

Wszystko zależy od skali/ testu. Nie jestem pewna, czy nie wpisała się cała wypowiedź czy jest to może fragment jakiejś dłuższej wypowiedzi, dlatego proszę w razie czego o więcej informacji.