Skuteczność maseczek nawilżających

Witam.Czy maseczki do twarzy w ogole cos daja,dzialaja tak jak opisuje producent?Np.ziaja.Sa tanie a dermiki drogie a niby i to nawilzajace i to.Czym sie roznia i czy warto dac wiecej czy tez moga byc te tansze?Jedno razowe oczywiscie w saszetkach.

Proszę szukać wysoko w składzie ( pierwsze miejsca składu) substancji pielegnujacych typu: kwas hialuronowy, naturalne oleje np. arganowy, pantenol.

Witam serdecznie,
oczywiście stosowanie maseczek w domu ma sens, niezależnie od firmy, ponieważ nie różnią się one znacznie składem. Warto np. raz w miesiącu wykonać sobie samodzielnie zabieg w domu: demakijaż twarzy i oczu, peeling dobrany odpowiednio do skóry twarzy, maseczka, krem z automasażem twarzy.

Pozdrawiam,
ES