Śmierć mamy i ciągłe myślenie o niej

Witam.9 listopada zmarla moja mama,chorowala od maja. Kazdy liczyl sie z tym ze nas zostawi,ale nikt nie przypuszczal ze tak szybko. Nie moge spac,pracujac,jadac autem,czy nawet sprzatajac mysle o niej. Pi prostu bez przerwy. Nie umiem sie z tym pogodzi. Im wiecej czasu mija tym gorzej.

Witam,

Strata bliskiej osoby zawsze wywołuje nieprzyjemne emocje i to zdrowa reakcja. Z czasem jest gorzej tylko to pewnego momentu, do pewnej fazy. Sprawa jest tak naprawdę bardzo świeża. Pół roku od tak trudnego wydarzenia to minimalny okres, po którym następuje powrót do stabilności emocjonalnej. Jeśli wówczas tak się nie dzieje, a emocje się utrzymują lub nasilają, warto skorzystać z pomocy terapeuty.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza