Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Smutek po ślubie

Jestem 7 mies po ślubie. Maz nie szanuje i poniża moja rodzine, nie da sobie zwrócić uwagi, ubliża mi, nie pracuje wiec pieniądze mi wylicza, najlepiej zamknalby mnie w domu i zrobil ze mnie kurę domowa na pelny etat. Mieszkamy u jego rodzicow gdzie oni nas urzymuja. Maz nie chce mieszkac we własnym domu czy mieszkaniu bo dobrze mu z mamusia i babcia a pieniądze wydaje na inne rzeczy, zdaje sobie sprawę ze nie tak chcialam żeby wygladalo moje życie co mam robic
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Charakterystyka bólu depresyjnego

Dr Dariusz Wasilewski opowiada o bólu odczuwanym podczas depresji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o depresji, zapoznaj się z wypowiedzią naszego eksperta.

Witam. Jeśli nie dojdzie pani do porozumienia z meżem, nie zmieni się- to rozwieźć się - jeśli to w ogóle wchodzi w grę.
Magdalena Brabec

0

Zachęcam do spotkania z psychologiem, który pomoże Pani nauczyć się asertywności, stawiania granic, a także pomoże poprawić samoocenę, poczucie własnej wartości, niezależności, bezpieczeństwa. To wszystko pozwoli Pani lepiej odnajdować się w relacji z mężem, nie dać się poniżać.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy