Sny o seksie z obcym mężczyzną

Jestem w udanym zwiazku, świetnie nam się układa we wszystkich sferach, ale od kilku tygodni codziennie śni mi się seks z innymi, obcymi mężczyznami. Meczy mnie to. Co to może być?

Jeśli się wysypiasz i nie czujesz przemęczona to nie ma powodu do niepokoju czy wyrzutów sumienia. Weekend pełen aktywnego wypoczynku i intensywnych wrażeń, i sny przejdą prawdopodobnie same z siebie.

Erotyczne sny zdarzają się prawie każdemu. Same w sobie nie stanowią zagrożenia. Być może są wskazówką, że jakieś Pani potrzeby, mocno ukryte, nie są do końca spełniane? Warto przyjrzeć się Waszej relacji i poszukać- być może wkradła się rutyna lub pewna monotonia i chciałaby Pani jakieś odmiany (niekoniecznie w sferze erotycznej)? Może także warto delikatnie porozmawiać o tym z partnerem- zapytać go, jak on to widzi, co czuje itp i wspólnie poszukiwać rozwiązań?