Sposób na schudnięcie przy torbieli jajnika i hiperprolaktynemii

Anna 41 lat Zaczęłam tyć ot tak z powietrza. potem dowiedziałam sie że mam hiperprolaktynemie . Brałam bromergon. prolaktyna ustabilizowana ale nadal nie mogę zrzucić 10 kg jakie mi wskoczyły. tydzień temu przez przypadek dowiedziałam się o torbieli na prawym jajniku 35x30mm( stąd pewnie te nieregularne krwawienia (do tej pory było ok). w związku z powyższym chciałam zapytać. jak zrzucić nadmiar tych kilogramów i co dalej z taką torbielą. wizytę mam dopiero 27.01.2015 pozdrawiam

Osobom prowadzącym zdrowy styl życia hormony często zaczynają regulować się w dobrym kierunku.
Najlepiej by było wspólnie z dietetykiem zanalizować Pani sposób żywienia i wprowadzić zmiany.
Natomiast już dziś może Pani zacząć zdrowe odżywianie poprzez:
- spożywanie warzyw do każdego posiłku
- ograniczenie mięsa
- wprowadzenie do diety roślin strączkowych
- 2 owoce dziennie
- ograniczenie tłustych i przetworzonych potraw
- rezygnacja ze słodkich napojów
- picie ok 1 l wody dziennie
- zamiana białego chleba na chleb razowy
- zamiana produktów z białej mąki na produkty z mąki pełnoziarnistej

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl