Sposób odstawienia tabletek Femostan Conti

Dzień dobry! Mam 57 lat i przyjmuje przez 5 lat Femostan Conti. Chciałabym zakończyć przyjmowanie tabletek ponieważ przytyłam trochę i mam dolegliwości związane z bólem brzucha, żołądka ? mam odczucie, ze to związane jest z przyjmowanie tego leku.Czy mogę zakończyć przyjmowanie w/w tabletek ? bez skutków ubocznych. Bardzo proszę o odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie wiem z jakiego powodu Pani je brała, czy w celach leczniczuch, czy dla złagodzenia objawów menopauzy. Jeżeli w tym drugim przypadku, proszę dokończyć opakowanie i odstawić preparat. W innym przypadku proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam