Stan po wszczepieniu implantu międzykolczystego
witam.bardzo prosze o inerpretacje mojego wyniku z rezonansu odcinka LS kregoslupa. stan po wszczepieniu implantu miedzykolczystego na poziomie L4 L5.krazek l4 l5umiarkowanie centralnie modeluje worek oponowy.na poziomie L5S1 krazek zbacza w prawa strone i styka sie z krawedzia worka oponowegk i prawego korzenia S1 w zachylku bocznym.po operacji zmiejszylo sie uwypuklenie sie krazka L4 L5 w strone zachylkow bocznych z pozostawieniem ogniska uszkodzenia w prawobocznej czesci pierscienia wlokni

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wynik badania powinien ocenić ortopeda w celu dobrania odpowiedniego postępowania.