Zapytaj lekarza

1 , 0 3 7 , 3 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leków na depresję a tycie

Witam mam ważne pytanie Proszę o odpowiedz Co może być powodem że tak tyję mam 154 cm wzrostu a waże 86 klg Choruję na depresję i biore leki parogen 20mg i deprexolet 30mg do tego choruję na zatorowość płucna i biorę prodaxa 150mg i do tego mam niedokrwistośc i biorę żelazo sorbifer durules 100mg plus 60mg i naprawde tyje z miesiąca na miesiąc powiem że nie pracuję jestem gospodynią domowa co mi może być
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu

Leczenie choroby afektywnej dwubiegunowej

Witam, niektóre leki rzeczywiście wpływają na przemianę materii ale też biorąc pod uwagę Pani wiek, wzrost masy ciała może być związany z zaburzeniami hormonalnymi wieku około klimakteryjnego. Proponuję wizytę u lekarza ginekologa-endokrynologa oraz u dietetyka. Bez konsultacji u lekarzy specjalistów nie ma możliwości precyzyjnej odpowiedzi na Pani pytanie.Pozdrawiam

0

Proponuje udać sie na konsultacje do lekarza prowadzącego. W przypadku leków antydepresyjnych lekarze mają spore możliwości manewrowanania lekami. Napewno nie powinna Pani zmieniać dawkę leków na własną rękę.
Zycże Pani trwałego polepszenia kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej!pozdrawiam!:)

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy