Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leku Bibloc a nagłe wystąpienie potu

witamczy osoba, która nie ma cukrzycy a zazywa lek bibloc, beta-bloker może odczuwać nagłe wystąpieie potu na całym ciele spowodowane? czy to może być spowodwane spadkiem cukru>
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Gdzie wstrzykiwać insulinę?

Cukrzyca wykrywana jest u coraz większej ilości osób. To obecnie choroba cywilizacyjna. Wyróżniamy kilka typów tego schorzenia. Sprawdź, czego jeszcze warto dowiedzieć się o cukrzycy.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno spadku poziomu cukru jak i może być to działanie niepożądane zażywanego preparatu. Jeśli taki epizod się powtórzy zdecydowanie proszę zmierzyć poziom cukru.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy