Stosowanie leku Bibloc a nagłe wystąpienie potu

witamczy osoba, która nie ma cukrzycy a zazywa lek bibloc, beta-bloker może odczuwać nagłe wystąpieie potu na całym ciele spowodowane? czy to może być spowodwane spadkiem cukru>

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno spadku poziomu cukru jak i może być to działanie niepożądane zażywanego preparatu. Jeśli taki epizod się powtórzy zdecydowanie proszę zmierzyć poziom cukru.