Stosowanie Spamilanu na nerwicę

Witam. Mam pytanie odnosnie leku Spamilanu.Lek zapisal mi lekarz na nerwice czy od niego sie tyje?czy jest tak skuteczny jak lorafen?czy znosi leki?

Witam!
Proszę zgłosić się w tej sprawie do lekarza, który przepisał Panu leki. Podczas konsultacji proszę dopytać lekarza o skutki uboczne i jego skuteczność w leczeniu Pana dolegliwości.

Pozdrawiam