Stosowanie SSRI fluwoksaminy i doraźnie beznodiazepiny

Leczę się u psychiatry i psychologa. Mam nawrót lęków. Biorę SSRI fluwoksamine plus doraźnie beznodiazepina. Dziś mija miesiąc i nie widzę poprawy - pierwsze dwa tygodnie to masakra, nasilenie, tydzień szczęścia, teraz tydzień niepokoju i bezsenności. Dać ssri czas jeszcze czy juz zgłosić to do lekarza? Pozdrawiam

Jeśli nie czuje Pani poprawy warto wrócić do swojego lekarza. Czasem dobranie leków, które będą najlepiej działać zajmuje trochę czasu.