Stosowanie suplementu Vemme bez konsultacji z lekarzem

Od ponad 2 tyg. zażywam suplementu Vemme, zawierający witaminy, minerały i te antyutleniacze. Wcześniej bardzo źle czułam się z powodu swoich przewlekłych chorób i nie poprawia mi się stan zdrowia. Zażywam wiele leków, nie wiem, czy mogę spokojnie go przyjmować bez konsultacji z lekarzami?

Suplementy to najcześciej jedna wielka ściema. Stosowanie kilku naraz grozi przedawkowaniem niektórych substancji. Może tez dochodzić do niebezpiecznych interakcji lekowych. Proszę poradzić się lekarza czy i co brać żeby odnieść z tego jakaś korzyść.