Stosowanie surowych owoców przy diecie niskobiałkowej

Witam - prosz////e o informację czy w diecie nisko białkowej można stosować surowe owoce (jew.jakie) surowe waezywa (ew.jakie) i soki (w 3l. zawartość biaa 0,1g, węglowodanów 10g, tłuszczu 0,1g, błonnika 0,5g, sodu o,002g). Dziękuję bardzo.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Owoce jakie może Pani spożywać to: cytrusowe, jagodowe, winogrona, jabłka, brzoskwinie, morele, wiśnie, śliwki, natomiast warzywa - marchew, dynia, pomidory, a także zielona sałata, szpinak, szparagi, botwina, cykoria, papryka, selery, pietruszka, koperek, kukurydza, cebula, czosnek, ziemniaki tylko gotowane w całości lub purée, Soki proponowałabym zamienić na wodę.
Pozdrawiam