Stosowanie tabletek hamujących apetyt podczas diety

Witam Porobiłem badania krwi byłem u dietetyka i dostałem cały plan odżywiania stosuję go tydzień ale wieczorem przed snem jestem i tak głodny to jak z paleniem papierosów wszystko w psychice jest na pewno ja nie palę od 10 lat Chciałbym wspomóc się tabletkami hamującymi apetyt nie wiem czy te reklamowane są dobre np apetit block Asystor slim hoodia gordonii

Witam,

zanim zdecyduje się Pan na jakiekolwiek leki proszę skontaktować się z dietetykiem lub lekarzem internistą. Warto tez pomyśleć przy zrzucaniu wagi o aktywności ruchowej. Tutaj także zachęcam do kontaktu z dietetykiem.

Pozdrawiam
Ewa Czernik