Strach przed ludźmi i pragnienie śmierci u 20-latki

Boję się ludzi, nienawidzę ich, są straszni, a po ich śmierci one przychodzą do mnie, ciągną mnie za włosy, gdy jest ciemno i jestem na dworze pojawiają się przede mną i chcą mnie zabić, nie chce już żyć, chcę sie zabić.

Witam,
rozumiem, że mogą to być bardzo ciężkie i dotkliwe odczucia, że wzbudzają lęk, warto sobie pomóc, warto zgłosić się do lekarza psychiatry albo chociaż porozmawiać z psychologiem. Takie problemy da się rozwiązać. Pozdrawiam.