Paniczny strach przed ludźmi, zaniki pamięci i depersonalizacja u 20-latki

Witam, mam 20 lat. Jednak od ponad dwóch jest coraz gorzej. Czuję, że nie pasuję do tej rzeczywistości, nie rozpoznaję siebie w lustrze, czuję się obca dla siebie, zupełnie tak jakby ktoś włożył mojego ducha do tego ciała. Nawiedzają mnie duchy, czasami zwracają się do mnie bądź też dotykają mnie. Nikt mi jednak nie wierzy. Lekarz przepisał mi 4mg Apo-Risperidu. Dodatkowo mam myśli "s", panicznie boję się ludzi, oraz mam straszne zaniki pamięci. Co się ze mną dzieje, co mam zrobić?

Myślę, że to pytanie powinna Pani skierować do lekarza- specjalisty psychiatry. Jeżeli lekarz przepisał taki lek, to prawdopodobnie postawił też diagnozę- nie da się tego zrobić przez internet, konieczny jest bezpośredni kontakt i przeprowadzenie dokładnego wywiadu. Pozdrawiam, Justyna Owczarek- Skoneczna

Witam... Pani list przeraził mnie i zasmucił. To radykalne co napiszę, ale w moim odczuciu wymaga Pani PILNEGO kontaktu ze specjalistą psychiatrą. TO KONIECZNE! Proszę o zaufanie! Proszę uwierzyć, że im szybciej zechce Pani szczerze opowiedzieć lekarzowi co się z Panią dzieje, tym prędzej będzie można zastosować odpowiednie leczenie i tym szybciej zacznie Pani spokojne życie. A przecież na tym Pani zależy najbardziej - czyż nie ? Proszę więc zaufać lekarzowi. Jeżeli przepisane leki nie działają, proszę zawiadomić go o tym. TO BARDZO WAZNE - lekarz też potrzebuje czasu, żeby nauczyć się "rozumieć" Pani organizm i dostosować leczenie. Pozdrawiam i proszę żeby Pani nie zwlekała z wizytą w Przychodni Zdrowia Psychicznego. Proszę zaufać!