Strach przed uzależnieniem od chłopaka

Witam. Jestem z moim chlopakiem 2 lata,to moj pierwszy związek ale czuje jakby chlopak stał sie moim narkotykiem. Zerwac nie umiem. Cisza między nami jest dla mnie męka, bo ciągle o nim mysle, kazdy jego pozywtyny ruch przynosi mi ulge-np. dzwięk telefonu z polączeniem od niego itp.Nie umiem funkcjonowac bez niego,byly mysli samobojcze.Ja jestem bardzo wrazliwa a on bardziej zdystansowany do uczuc, mam wrazenie ze w razie rozstania on sobie poradzi, ja nie...Boje sie ze jestem uzalezniona

Witam, ze względu na sposób w jaki nawiązała Pani relacje z chłopakiem powinna Pani skorzystac z wizyty u psychoterapeuty, aby przyjrzec sie swoim sposobom wiązania sie i wchodzenia w relacje i uniknąć w przyszłości tego typu toksycznego sposobu wiązania sie w jakim jest Pani obecnie. Pozdrawiam

Witam,
Proponuję wizytę u psychoterapeuty. Koniecznym jest też zajęcie się sportem lub uczestniczenie w zajęciach chóru, teatru amatorskiego lub innych. Warto też czytać dużo poezji, literatury i słuchać dobrej muzyki. Nawiązać kontakty z koleżankami ze szkoły średniej lub podstawowej, a także z dalszą rodziną. Można się zająć rękodziełem: wyszywaniem, haftowaniem, gotowaniem lub innymi.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Dzień dobry, jeżeli sytuacja taka trwa od dwóch lat to jest prawdopodobnie spowodowana pewnymi cechami pani osobowości. Z tego względu zachęcam do podjęcia psychoterapii. Pomocna może się okazać psychoterapia w nurcie psychodynamicznym, która ma na celu dokonanie trwałych zmian w osobowości. Pozdrawiam.