Uzależnienie od swojego partnera

Czesc mam na imie Karolina i mam 18 lat a moj chlopak 30 i bardzo dobrze nam sie uklada i tez mam taki sam problem jak ty tez jestem uzależniona od swojego chlopaka lubie z nim spedzac czas ale jego tez to wkurza ze go kontroluje sprawdzam wszystko itd bardzo sie wkurza.. rzucilam przyjaciol dla niego i skupilam sie na nim ale jestesmy szcześliwi. pozdrawiam .

Nasza odmienność i własny świat który mamy bardzo często jest właśnie tym czymś, co partnerów zachwyca i w czym się zakochują. Warto to pielęgnować. Także dla samego siebie.

Dzień dobry!

Jesteście Państwo szczęśliwi (to dobrze!), ale mimo to zauważa Pani "mam problem", "jestem uzależniona", "wkurza go, że go kontroluję". Nadmierne zlanie się z partnerem w jedno, przekraczanie wzajemne swoich granic i zaniedbywanie innych spraw, innych sfer życia może mieć bardzo bolesne konsekwencje. Polecam rozmowę z psychoterapeutą oraz stopniową pracę nad zmianą swoich nawyków. Warto również zastanowić się, jakie Pani cechy osobowości czy doświadczenia przyczyniły się do pojawienia chorobliwej zazdrości.

Pozdrawiam!