Trudności ze znalezieniem chłopaka

witam serdecznie mam taki problem mam 26 lat i nie moge sobie znalezc chlopaka co poznam to po paru dniach ten kontakt sie urywa zalamuje sie przez to dusze w sobie emocje prosze o pomoc

Nie ma możliwości odpowiedzi na Pani problem na podstawie opisu.
Zachęcam Panią do wizyty u psychoterapeuty.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna

Porada online niewiele tu wniesie, bo przyczyn tego problemu może być wiele.. Być może ma pani problem z utrzymaniem relacji, zaufaniem,nieśmiałoscia, a może po prostu byli to nieodpowiedni kandydaci...polecam konsultację z psychologiem. Pozdrawiam