Czy zerwać z chłopakiem, mimo że nic nie czuję?

Ostatnio niechęć się spotykam ze swoim chłopakiem ani nie mam zbytniej ochoty czy też potrzeby na rozmowę z nim. Serce mi wymieka gdy tylko zaczynam z nim rozmowę o tym że może nie powinniśmy być razem. Nie potrafię z nim zerwać ale też nie czuję chyba tego czegoś. Zastanawiam się nad tym wszystkim od dłuższego czasu ale nie wiem zupełnie co robić.

Z pewnością sytuacja rozstania uruchamia w Pani silne emocje.

Nie ma możliwości, poprzez pisemną komunikację, uchwycenia istoty tego co Panią kieruje, co wywołuje to emocjonalne pomieszanie. Z pewnością można się temu przyjrzeć poprzez psychoterapię. Warto spróbować.

Czy zerwać z chłopkiem?
Ważne, aby nie oddawała Pani innym pola do podejmowania za Panią tak ważnych decyzji.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Widera-Kędryna

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Obawiam się, że nikt nie odpowie jednoznacznie na to pytanie. Odpowiedź zna najlepiej tylko Pani sama. Z opisu odczytuję, że być może jest Pani z chłopakiem tylko z litości i obawy przed skutkami jakie niesie rozstanie. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie co jeszcze Was łączy? Czy go Pani kocha? I jak sobie wyobraża dalej ten związek? Jeżeli nie ma głębszego uczucia, to nie ma sensu utrzymywać chłopaka w przekonaniu, że jest inaczej.

Pozdrawiam serdecznie.