Strach przed wychodzeniem z domu u 14-latki

Witam,mam 14 letnią córke która od dłuższego czasu ucieka z lekcji bo skarży się na to że nie wie co sie z nią dzieje jak tłumaczy " gdy siedze na lekcji w pewnym momencie nie wiem co sie dzieje i nie wiem gdzie jestem" martwi mnie to bo ostatnio trafiła do szpitala. Byłyśmy w galerii i zaczęło jej sie słabo robić,dostała plamy po buzi i dekolcie bardzo sie telepała. W sobote wyszła ze szpitala od tamtej pory boi sie wychodzić z domu nie chodzi nawet do szkoły. Prosze o szybką odpowiedź.

Witam,

ważne jest przeprowadzenie dalszej diagnostyki medycznej pozwalającej wykluczyć przyczyny somatyczne
objawów które Pani opisuje.Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zleci dalsze konsultacje specjalistyczne np. u kardiologa, neurologa.
Jeśli przyczyny problemów córki będą natury psychogennej np. zaburzenia lękowe, najlepiej byłoby udać się do psychologa szkolnego, ewentualnie psychoterapeuty.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571

Witam,
opisywane przez Panią zachowania u córki mogą wynikać z różnych przyczyn. Postawienie diagnozy poprzez portal internetowy nie jest możliwe. Napisała Pani, że córka trafiła do szpitala w związku z tym ważne byłoby rozpoznanie jakie postawili jej specjaliści. Jeśli chciałaby Pani znaleźć odpowiednią pomoc dla córki, to w zależności od postawionych jej rozpoznań warto byłoby udać się na konsultację z lekarzem lub psychologiem/psychoterapeutą. Odpowiednie wsparcie i włączone leczenie może znacznie wpłynąć na złagodzenie pojawiających się u niej objawów.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl