Stres, problemy z codziennymi obowiązkami i brak wsparcia od chłopaka

witam, mam na imię Basia mam 23 lata chciałabym się dowiedzieć co mi dolega,i jak sobie z tym poradzić,rzuciłam pracę ponieważ cały czas się stresuję nie potrafię się odnaleźć obowiązki domowe sprawiają mi problem,brak wsparcia ze strony chłopaka,przestałam wychodzić na dwór,często boli mnie głowa przez co muszę zażywać apap co mi jest?

Zachęcam do spotkania z psychologiem. Podobne objawy mogą mieć psychologiczne, emocjonalne podłoże (stres, przemęczenia, potrzeba zmian, trudności w relacji itp), a wówczas praca nad sobą i możliwością zmiany przeniesie ulgę i poprawę.

Dzień dobry,

podane informacje są dość ogólne i bez większego wywiadu nie można postawić trafnej diagnozy przez Internet. Może Pani zarówno przeżywać stres i trudności w adaptacji w nowym miejscu pracy oraz brak umiejętnego wsparcia chłopaka, jak i mieć początki nerwicy, depresji czy ... choroby fizycznej samej w sobie (na co może wskazywać ból głowy).

Polecam kontrolną rozmowę z psychologiem a w przypadku złego samopoczucia fizycznego - także z lekarzem ogólnym.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak