Prośba o wsparcie psychologa

Dzień dobry. Chciałbym poprosić o wsparcie psychologa, który wysłuchałby mojej historii i udzielił kilka porad. Jestem 18 letnim chłopakiem, który właśnie zakończył związek ze swoim chłopakiem.

Szanowny Panie,

jeżeli chciałby Pan skorzystać z pomocy psychologa, wówczas odpłatnie może Pan skorzystać z pomocy online lub lokalnego specjalisty. Adresy znajdzie Pan na ABC Zdrowie.
Jeśli miałoby to być bezpłatnie, musiałby to być psycholog z ramienia NFZ a skierowanie do niego wystawia psychiatra.
W innym przypadku może Pan poszukać wsparcia w telefonie zaufania - są takie skierowane m.in do nastolatków. Podobnie jak bezpłatne e-maile.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org