Swędzenie pod kolanami, ból pośladka i parcie na odbyt

witam, objawy: swędzi pod kolonami od strony węwnętrznej ud, ból pośladka prawego, pojawia się również w pachwinie prawej oraz ciągnie do prawego podudzia, wcześniej na prawą łydkę, czasami pod lewą stopą mocna kłucie i parcie na odbyt, uczucie braku wypróżnienia do końca, na rtg lędźwi stwierdzono lordozę , obinżenie kręgów L4-L5, L5-S1, czy parcie na odbyt to objawy ucisku od kręgosłupa ?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy są spowodowane zmianami w kręgosłupie oraz uciskiem na nerwy. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.