Symetryczne nieowłosione pola u dziecka

Jestem mamą 10 letniej dziewczynki która od 4 m-cy ma z tyłu głowy dwa symetryczne nieowłosione pola, wcześniej tego nie było, jestem przerażona. Deramtolog skierowała nas na badania morfologiczne, także w kierunku tarczycy z rozmazem, badania wyszły dobrze. Stosujemy miejscowo Loxon 5% raz dziennie, oraz specjanie robiony na recepte wg.wskazania doktor także do wcierania płyn raz dziennie oraz Biotebal 2,5 mg oraz cynk doustnie.Jak na razie nie widzę poprawy, chyba nawet się powiększa?Codalej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów (choć trzeba na nie poczekać nawet kilka tygodni), proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.