Szanse na wyjście ze schizofrenii

Witam Czy da się wyjść z schizofrenii prostej albo funkcjonować normalnie, lecze się już 5 lat teraz idzie 6 rok jak juz jestem w domu jest nadzieja dla mnie lub takowej nie ma? Z góry dziękuje Pozdrawiam  :)

Warto też zadać to pytanie swojemu lekarzowi, który najlepiej zna dynamikę pana choroby.

Oczywiście, że jest. Zawsze możesz, a nawet powinieneś, omawiać wyniki leczenia ze swoim lekarzem. Może warto podjąć jakąś aktywność - dostosowaną do Twoich możliwości - poza domem?