Szczelina odbytu a badanie rektoskopem

ponieważ miałam bóle w odbycie bez krwawienia w prywatnym gabinecie chirurgicznym stwierdzono że mam szczelinę odbytu .Pan doktor zaordynował mi robione czopki z neomyciną i balsamem peruwiańskim leczenie trwa już ponad 2 tygodnie jest lekka poprawa.Ponieważ wcześniej byłam w przychodni chirurgicznej refundowanej przez NFZchirurg dał mi skierowanie na rektoskopię termin mam na 28.01.2015 r.czy powinnam zgłosić się na badanie rektoskopem czy nie spowoduje to przy badaniu większej szczeleliny.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam jak najbardziej zglosic sie na zalecone badanie, nie spowoduje to powiększenia szczeliny. Pozdrawiam