Sztywnienie nogi po operacji stabilizacji kręgosłupa

WITAM , jestem po operacji kręgosłupa ( 2010r.) stabilizacja L4iL5 przy pomocy śrub i prętów , obecnie mam problem z chodzeniem , prawa noga mi szybko mdleje i sztywnieje , zrobiłam TK. krgosłupa i otrzymałam taki wynik :" PODEJRZENIE ZMIAN BLIZNOWATYCH NA POZIOMIE L5 Z POCIĄGANIEM WORKA OPONOWEGO W STR. PRAWĄ . jak należy to rozumieć , co to oznacza ?????? PROSZĘ o w miarę szybką odpowiedż. POZDRAWIAM

Konieczna pełna konsultacja ; z wynikami badań TK lub MRI,
Opisano: PODEJRZENIE ZMIAN BLIZNOWATYCH NA POZIOMIE L5 Z POCIĄGANIEM WORKA OPONOWEGO W STR. PRAWĄ .
najlepiej z Neurologiem i Neurochirurgiem
Pozdrawiam