Tarcie nogami u 4-latki przed snem

cforka ma 4 lata.jak miala juz roczek zaczela cwiczyc czyli anonizowac sie raz dziennie czasto przy zmianie pogody przed spaniem trwalo to 10-15 minut byla tego swiadoma.czasem mowi,ze ja tam boli.teraz to ustapilo,nie wiem na jak dugo..co to moze byc i id czego?

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała, zachęcam Panią do wnikliwego i uważnego zainteresowania się, co tak naprawdę jest przyczyną takiego objawu.

Dzieci małe mają problem ze zwerbalizowaniem czegoś, co się być może wydarzyło...

Życzę Pani dużo dobrego,
Irena Mielnik-Madej