Problem z teściową i szwagierką

witam mam problem z teściową i szwagierką. teściowa za dużo mi się wtrącała nic nie docierało więc zerwałam kontakt(dzielimy jedno podwórko-masakra) a szwagierka okazała się fałszywą żmiją.ładnie aszystuje by osiągnąć cel.wcześniej tak do mnie na wszystkich nagadała a teraz nic jej nie przeszkadza w ich zachowaniu a dlaczego żeby miała komu podrzucać dziecko po prostu liże dupe a mnie krew zalewa i to ja jestem ta zła.najgorsze bo widuję ją codziennie.jej widok z teściową to dla mnie burza horm

Witam. To strasznie trudne razem mieszkać w takich komitywach, ale skoro tam pani musi mieszkać to najlepszym rozwiazaniem jest uczyć się żyć obok nich.
Magdalena Brabec

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do spokojnego zajęcia się sobą i swoimi sprawami, a przestanie Pani zauważać relacje, które Panią irytują.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej