Czy podjąć decyzję o mieszkaniu z teściową?

Mam pytanie. Choc juz raz przerabialam temat mieszkania z przuszla tesciowa powiedzcie mi co teraz mam robic. Moj chlopak mysli ze dobrym wyjsciem moeszkac na jego dawnym mieszkaniu. Nie wiem czy tego chce. Co dalej?

Hasło "nie wiem czy tego chcę" samo w sobie mówi "raczej tego nie chcę, bo gdybym chciała to bym się nad tym w tych kategoriach nie zastanawiała". Proszę omówić swoje niepewności z partnerem. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała, a co ja zrozumiałam, wnioskuję, że już teraz ma Pani wątpliwości.
A skoro tak, to sugerowałabym, aby zastanowiła się Pani, co dalej
Nie jest Pani zadaniem spełniać Czyjeś oczekiwania.
Nie sugerowałabym jednak zamieszkania z Teściową ( nawet Najcudowniejszą) gdyż nie jest to polecane dla młodych Związków.
Sugeruję natomiast szczerą rozmowę z Chłopakiem, podzielenia się z Nim, jakie ma Pani ewentualne obiekcje i wspólnie zadecydować

Dobrego Wyboru,
Irena Mielnik-Madej