Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z relacją z teściową

witam nie wiem od czego zacząć wiec w skrocie moje dzieciństwo to był koszmar ojciec pil i awanury robil do dziś tak jest ,nie miałam wsparcia w rodzicach.poznalam przyszłego meza mila lagodny charakter ,tylko jedna wade pil alkohol rozstaliśmy się ,teraz jestem z partnerem i tu zaczyna się mój problem mieszkam w mieszkaniu z nim i coreczka a w sąsiedzkim mieszkaniu mieszkają jego rodzice,nie przepadam za ich towarzystwem zwłaszcza jego mamy.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

8 sposobów, aby uzdrowić swój dom, czyli tajniki sztuki feng-shui

Witam,
Nie pisze Pani nic o problemie z teściową,który widnieje w nagłówku.Myślę więc na własny użytek,że może istnieć w Pani sytuacji zjawisko "projekcji" ,które powoduje ,że wobec rodziców partnera uruchamia Pani podobną postawę i emocje,jakie istniały w obecności własnych rodziców.Nie wiemy jednak,jaki ma to wpływ na relacje z obecnym mężczyzną ani co dokładnie dzieje się w tej sytuacji w związku z Pani dziecięcymi przeżyciami
Skoro jesteśmy tak blisko terytorialnie,może celowa byłaby wizyta?Zapraszam serdecznie i pozdrawiam.
/dane do kontaktu na stronie portalu/.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Witam,
nie precyzuje Pani na czym polegają trudności w relacjach z teściową i dlaczego nie przepada Pani za jej towarzystwem, dlatego trudno się do tego odnieść. Pisze Pani natomiast o trudnym dzieciństwie. Może chciałaby Pani udać się na konsultację do psychologa lub psychoterapeuty?

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy