Terapia przy stwierdzonym zespole paranoicznym

u syna stwierdzono zespół paranoiczny, czy można się z niego wyleczyć i jak długo może potrwać leczenie, uprzejmie proszę o odpowiedź, tak, żebym jako nie lekarz zrozumiał, z poważaniem Stefan

Witam,
proszę Pana rokowanie zależy w dużej mierze od przyczyny zaburzenia, a te mogą być różne, jednak zawsze jest jakąś możliwość pomocy. Rokowania mogą być pomyślne, to zależy od przyczyn problemu. Żeby odpowiedzieć bardziej konkretnie musiałabym mieć więcej informacji, gdyby chciał Pan dowiedzieć się więcej, zachęcam do kontaktu mailowego swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.

Witaj! Czy można się z niego wyleczyć? Tego niestety nikt nie stwierdzi w 100%. Można stosować odpowiednią profilaktykę (działania, które leczą). Taką profilaktyką możemy nazwać regularne uczestnictwo na psychoterapię oraz wizyty u psychiatry.

To też proponuję uczynić. Proszę zapisać syna do terapeuty na psychoterapię i do psychiatry. Wszystko konsultować z tymi specjalistami. Próbować i strać się wyleczyć zawsze warto!

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/