Tętniak aorty brzusznej o wielkości 32 mm a możliwość operacji

Witam, zdiagnozowano u mnie tętniaka aorty brzusznej -32mmm,który bardzo boli, mam 59 lat i wykonuję prace sprzątaczki. Czy mogę dalej wykonywać ten zawód, jak uśmierzyć ten ból.Czy można operować tętniaka tej wielkości?

Tętniak arty brzusznej o średnicy 32 mm wymaga obserwacji ( mam nadzieję, iż jego wymiar podała Pani na podstawie badania angio-TK jamy brzusznej). Nie jest on prawdopodobnie przyczyną Pani dolegliwości, jednak jeśli są one dotkliwe, proszę zgłosić się pilnie do lekarza.