Trudności z oddychaniem i złapaniem głębokiego oddechu

WitamMamProblemyZOddychaniem Tj. NiemożnośćZłapaniaGłębkiegoOddechu. ZmieniłamWłaśnieLek.Rodzinn.MiałamWykonanePrześwietleniePłucBadanieWyszłoOk;RCRP prawidłowo;Kał na pasozyty-nie wykryto; rozmaz-manualnie(tylko kwasochłonne)podwyższ.wynik 6(min 1-max 5). ZostalamSkierowanaDo dr.Od chorobPłuc.Dr. robilaMiTestyAlergiczne i SpirometrieAleOneNicNieWykazujJestOk.ZażywamLek(Pulmicort)DusznościNieMijająJakieBadaniaPowinnamWykonaćOCoPoprosićDr.ŻebymWreszcieRazNaZawszeZnalazłaOdpowiedniąPrzyczynę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pani pod opieką specjalisty pulmonologa, miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe oraz stosuje Pani Pulmicort. Jeśli zatem wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe a leki nie przynoszą efektów, być może przyczyna Pani objawów ma etiologię psychogenną. Proszę się nad tym zastanowić oraz ewentualnie skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.