Trudności z wysławianiem się u 6-latka

Witam mam bardzo poważny problem z moim synem ma on 6 lat drugi rok chodzi do kasy o i bardzo ma trudną wade wymowy co mozna zaradzic dziekuje

proszę poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do Ośrodka rehabilitacji dziennej - na rehabilitacje wieku rozwojowego z powodu zaburzeń mowy .Tam ocenia jego problemy specjaliści logopeda, psycholog, lekarz, i wyznacza tok dalszego postępowania. Oczywiście koniecznie trzeba sprawdzić u audiologa czy synek dobrze słyszy.

Witam. Tutaj pomoże tylko i wyłącznie intensywna terapia logopedyczna oraz ćwiczenie zadanego przez logopedę materiału w domu, jak również stosowanie się do terapeutycznych wskazówek logopedy. Nie ma żadnego leku na "trudną wadę wymowy".
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

http://www.logo-ped.gda.pl/