Uczucie braku więzi z partnerem

Witam, mam problem w zwiazku. Jestem w nim krotko, bo ok 8 msc, ale od ok. 5 mam watpliwosci, tzn uporczywe mysli, ze go nie kocham, bezpodstawne dodam. Zaczely sie, gdy moje kolezanki opowiadaly mi o swoich perfypetiach, twierdzac, ze nie kochaja swoich partnerow (z ktorymi sa zwiazkach). Zadaly mi tez pytanie czy ja jestem pewna na 100%, ze chce byc z moim chlopakiem.. No i sie zaczelo. Nie moge przestac o tym myslec, raz jest lepiej, raz gorzej. Aktualnie okropnie. Czy to moze byc nerwica?

Witam. Zachęcam do zastanowienia się czego dotyczą Pani wątpliwości odnośnie chłopaka czy związku, czy są to tematy dla Pani bardzo ważne czy raczej błahe? Proszę spróbować przyjrzeć się temu co Pani odczuwa, emocje pojawiają się zwykle z jakiegoś powodu i zaprzeczanie im sprawia, że nie czuje się Pani dobrze. Może warto byłoby przedyskutować ten temat z psychologiem i zastanowić się skąd wzięły się "uporczywe myśli" i jak sobie poradzić z tą trudną sytuacją. Pozdrawiam serdedcznie

Witam. Radziłabym spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą, aby porozmawiać na ten temat. Warto się zastanowić, jakie ma pani oczekiwania wobec partnera i czym dla pani jest miłość? Pozdrawiam