Partner nie liczy się z moim zdaniem - czy są jeszcze szanse na uratowanie związku?

Dobry wieczór mam pytanie do psychologa. Od ponad roku jestem z chłopakiem z którym czasami ciężko sie dogadać.Chodzi mi dokładnie o to że zastanawiam sie jak mozna by sie dogadaćz osobą która nie akceptuje tego ze cos nie jest po jego mysli?Nie chce wysłuchać bliskiej osoby. I jak mam myslec albo co mam o tym myślec że chłopak ma zupełnie gdzies to co mówie. Prosze o fachową pomoc rade bo ja juz nie wiem co myslec czy rozstac sie z nim czy co? Nawet nie mam sie jak przytulic do niego a bardzo tego potrzebuje .Raz na czas moge sie tak mocno przytulić PROSZE O DOBRĄ RADE?

Witam
Jest to rozległy i wielowątkowy temat. Odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty, aby przyjrzeć się temu, jakie są szanse na utrzymanie tej relacji. Pozdrawiam
Anna Szyda