Uczucie do chłopaka posiadającego dziewczynę

Rok temu pisałam z pewnym chłopakiem ale cały czas męczyło mnie uczucie do jego przyjaciela co nie pozwoliło mi już dalej z nim się spotykać. Musiałam zerwać ale nadal się przyjaźniliśmy. On potem znalazł sobie dziewczynę ale często były między nami dwuznaczne sytuacje. Mimo to że źle go potraktowałam on cały czas powtarza że jestem jego najlepszą przyjaciółką itp. Od jakiegoś czasu zauważyłam po sobie że nie jest mi obojętny. Co robić? nie mam prawa niszczyć jego związku, bo jest szczęśliwy...

Witaj,

Na tym portalu nie dajemy sobie uprawnień do oceny moralnej postępowania ludzi.W tym natomiast przypadku zastał przerwany proces,który z pozycji chłopaka był porażką,dlatego Twoje obecne zabiegi o jego względy mogą być przyjmowane z ochotą.Nie wiemy jednak jak długo to potrwa,gdyż według Twojego opisu,poprzedni kontakt nie był dla Ciebie satysfakcjonujący.Może więc,niezależnie od obecnego wyboru,warto wzmocnić swoją samoocenę,by inna dziewczyna nie wywoływała w Tobie natychmiastowego poczucia zagrożenia i potrzeby ataku/odbicia mężczyzny/.To,o czym piszę jest ważniejszym problemem w aspekcie przyszłych związków życiowych niż obecne rozterki.
Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza