Dowiedziałam się, że ma dziewczynę. Jak mam sobie z tym poradzić?

Znam pewnego chłopaka już jakiś czas, razem byliśmy na wakacjach przez 5 dni, po tych dniach, kiedy on wyjechał, a ja zostałam jeszcze w ośrodku nad morzem, pisaliśmy ze sobą cały czas. On pisał mi miłe sówka typu masz ładne oczy itp., nawet zaczął się do mnie inaczej zwracać - mówił słońce, kwiatuszku, ale od września, kiedy poszedł na jakąś uroczystość przestał odpisywać, a później od przyjaciółki dowiedziałam się, że ma jakąś dziewczynę. Przez jakiś czas udało mi się czymś zająć, ale wszystko powróciło i od tego momentu nie mam ochoty na nic. Źle sypiam, mam problemy z zasypianiem i wstawaniem rano, jem coraz mniej i chodzę cały czas smutna i mam doła. Jak mam sobie porazić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Wydaje się, że przytoczone przez Ciebie objawy są typowymi dla klasycznego zawodu miłosnego. Wyobrażam sobie, że chłopak ten był dla Ciebie kimś ważnym i łączyła Was silna emocjonalna więź, ale w tym wieku rzadko zdarza się stałość w uczuciach, zwłaszcza u chłopców.
Postaraj się porozmawiać z kimś bliskim o swoich uczuciach i postaraj się zająć czymś konstruktywnym, byś nie wracała myślami ciągle do okresu wakacji.

Powodzenia i pozdrawiam