Jak mogę sprawdzić, czy mój chłopak dalej mnie kocha?

Witam :) Jestem z moim chłopakiem od 2 lat :) Dziś wyjechał na wakacje w góry - mieliśmy jechać razem, lecz moi rodzice się nie zgodzili :( Chciał mnie zapoznać ze swoimi znajomymi, gdyż jeździ tam od małego. Jest tam pewna dziewczyna, z którą coś kiedyś miał, a wiem, bo w tamtym roku, po jego przyjeździe, zobaczyłam sms-a od jakiegoś kolegi, który brzmiał: "Coś ty jej zrobił? Czemu ona tak szybko wybiegła, a ty za nią?". On tłumaczył, że ona była pijana i coś jej odbiło, że się rozpłakała, a on pobiegł za nią, bo chciał ją pocieszyć. Nie uwierzyłam mu.

Dziś w ogóle nie pisał, długo nie odbierał, a jak odebrał, to była dziwna cisza, a mówił, że jest z kolegami. Boję się, że mnie zdradzi, nie ufam mu, gdy tam jest - dzisiaj chciałam z nim już zerwać i mu napisałam, że to nie ma sensu, że mu nie ufam i że lepiej będzie, jak się rozstaniemy, a on mi napisał: "Misiu, proszę, przestań - ja ciebie i tylko ciebie kocham. Jesteś jakaś dziwna dzisiaj, pogadamy jutro". Nie wiem co mam robić, żeby mu zaufać. Nie chę w domu siedzieć i myśleć, co on teraz robi itd., nie wiem co mam robić i jak sobie z tym poradzić, jak to rozwiazać. Moja złość i nieufność zaczęła się, gdy babcia weszła do pokoju i powiedziała, że dziadek umarł - od tego mometu cała "chodzę", nie mogę się odnaleźć, cały czas muszę coś robić, żeby nie płakać, nie myśleć o tym wszystkim :(

Chciałabym się po prostu do niego przytulić. Chciałabym zasnąć i obudzić się, jak wszystko będzie dobrze, ale wiem, że tak się nie da :( Co mam robić? Czy lepiej będzie jak z nim zerwę na te parę dni? Proszę o jakąś radę, żeby się uspokoić czy cokolwiek, bo ja nie chcę tak cierpieć ani zadręczać go glupimi sms-ami. Da się jakoś sprawdzić, czy on mnie kocha i nie zdradza? Proszę o odpisanie i z góry dziękuję :*

Witam!

Związek dwojga ludzi powinien opierać się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Chłopak zapewnia Cię o swoich uczuciach, a Ty mu nie wierzysz, bo kiedyś się z kimś spotykał. To normalne, że zaczynając nowy związek nie rezygnujemy ze starych znajomości i dalej utrzymujemy kontakt z osobami, które znamy od lat.

Zastanów się, czy Twój chłopak daje Ci do zrozumienia, że jego uczucia wygasły, że nie chce się z Tobą spotykać itp. Czasem, kiedy bardzo nad czymś myślimy i wyobrażamy sobie pewne sytuacje, to w realnej rozmowie z tą osobą możemy sami doszukiwać się naszych przypuszczeń.

Napisałaś, że kiedy z nim rozmawiałaś, to rozmowa była dziwna. Ale z drugiej strony, on zauważył, że to z Twojej strony było coś nie tak. Zastanów się dobrze jak postępujesz i czego chcesz. Poprzez ciągłe podejrzenia i sprawdzanie możesz doprowadzić do rozpadu związku, na którym Ci zależy.

Po śmierci dziadka masz potrzebę, żeby znaleźć wsparcie i pomoc u chłopaka. Powiedz mu o tym jak się czujesz i czego potrzebujesz. Jesteście razem długo, więc powinnaś znaleźć w nim wsparcie. Dzięki temu, że będziecie ze sobą rozmawiać, ale nie na zasadzie oskarżeń i podejrzeń, będziecie pogłębiać relacje w swoim związku i zacieśniać wzajemne więzi.

Pozdrawiam.