Uczucie lęku, potliwość i kołatanie serca po stosowaniu leków Lerivon i Alventa

Czy przy Lerivon10 ,2 tabletki na noc i alventa najsłabsza dawka na dzień stosowane od 3 tygodni do tego magnes i Wit.B komplex moga występować w dzień uczucia lęku rozdygotania i poty.Zdaża się to ale nie co dziennie.Są też kołatania serca.Wraca radość życia,śpię i nie mam nudności i biegunek.Czy z czasem poczuję sie jeszcze lepiej?Czy te dolegliwości miną?Czy po pół roku wyzdrowieje?Choruję od marca.Wyniki w normie.Czy to właściwe leki?Lekarz stwierdził nerwice lękową.Wcześniej miałam osłabien

Dzień dobry!

Przy diagnozie nerwicy lękowej, warto skonsultować się z psychologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Ja bym odstawił i zastosował zupełnie co innego, zapraszam do mego gabinetu
tel do rejestracji 694661666