Uczucie niepokoju i zaburzenia lękowe

Witam mam pewien problem otóż zdiagnozowano u mnie zaburzenia lękowe w tej chwili jest juz lepiej nie miewam ataków paniki silnych objawów somatycznych lecz odczuwam jeszcze lekkie lęki przed zostanie samej w domu u jazda autobusami objawy jeszcze miewam lecz nie są tak silne jak na początku.Lecz nie mmogę zapanować nad sobą tzn szybko wybucham płacze zloszcze się kloce a po wszystkim dokuczają mi objawy wzdęcia zawroty głowy uczucie niepokoju. Jak zapanować nad tym żeby lepiej się czuć

Witam
W Pani przypadku najlepszym wyjściem będzie
skorzystanie z usług terapeuty.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby,
ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się
sposób jego rozwiązania. .
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,
najlepsze rezultaty w leczeniu zaburzeń lękowych daje połączenie farmakoterapii z regularną psychoterapią, dlatego zachęcam Panią do zwrócenia się o pomoc do psychoterapeuty, który może pomóc Pani dotrzeć do źródła lęku i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu

Witam,

Zaburzenia lękowe mogą być wskazaniem do podjęcia psychoterapii. Jeśli jeszcze Pani tego nie zrobiła, zachęcam do wizyty u psychologa/psychoterapeuty, być może także lekarza psychiatry i podjęcia leczenia. Często najlepsze rezultaty leczenia daje połączenie psychoterapii i farmakoterapii. Jeśli jest Pani zainteresowana, na mojej stronie internetowej w zakładce "czytelnia" znajdzie Pani kilka informacji o różnych zaburzeniach lękowych.

Pozdrawiam
Karolina Matlak