Uczucie niepokoju i zdenerwowania u osoby mieszkającej w Anglii

witam! od roku mieszkam w Angli. od pewnego czasu tj 3-4 miesiące czuje niepokój, zdenerowanie. Tak po prostu sobie siędzę i nagle złapie mnie cos w brzuchu że czuję jak wszystko tam się trzęsie, drżą mi ręze trwa to pare minut i zaraz przechodzi. Domyślam się że moze to być oznaka tęsknty za domem, niezadowoleniem z prcy, ze współlokatorów ale nie zabardzo wiem jak sobie z tym radzić. Melisa i zioła na uspokojenie jużnie pogają...:(

Witam,
proponuję zasięgnąc pomocy terapeuty,którzy poza granicami olski również pracują w ramach ubezpieczenia albo skorzystać na razie z podobnych terapii on-line.Jeżeli odwiedza pani Polskę,zachęcam do zarezerwowania wizyty stacjonarnej na termin pobytu,gdyż nie wiemy nic o Pani sytuacji w nowym kraju.Reakcja może być skutkiem wypierania złości a jeżeli tak,może zagrażać depresją.
Serdecznie zachęcam i pozdrawiam.

Witam,
rozumiem, że sytuacja w której się Pani znajduje jest dla Pani mało komfortowa. Przewlekły stres może powodować różne dolegliwości somatyczne (fizyczne) i/lub psychiczne.
Zachęcam do wizyty u psychologa gdzie prócz wsparcia jakie Pani otrzyma, nauczy się Pani różnych technik radzenia sobie w trudnych dla siebie momentach.
Jeśli język stanowi dla Pani barierę, może Pani skorzystać z konsultacji on line z polskim psychologiem.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl