Uczucie obecności o obserwowania

Poczucie czyjejś obecności że ktoś mnie obserwuje po nocy oraz tego że za mną chodzi co to może być
ponad rok temu

Pozdrawiam A.R.

Dzień dobry. Opisane przez Panią objawy wskazują na podwyższony poziom lęku i myśli urojeniowe. To w konsekwencji prowadzi do cierpienia i bez interwencji specjalisty może spowodować nasilenie się tych objawów w przyszłości. Zachęcam do kontaktu z lekarzem-psychiatrą, kluczowa będzie bowiem całościowa diagnoza dla wskazań do dalszych działań terapeutycznych. Pozdrawiam.

Witam Pana
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pana problem
został prawidłowo zdiagnozowany i żeby rozpoczął Pan leczenie.
Dlatego należy skonsultować problem z psychiatrą.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl