Uczucie prawdziwego bólu w całym ciele

Od kilku miesięcy dzieje się ze mną coś dziwnego.Codziennie wmawiam sobie choroby,tak uważają moi bliscy,a mi się zawsze wydaje, że rzeczywiście jestem chora.Co chwile mnie coś boli,jak nie plecy to brzuch, głowa,nogi,dosłownie wszystko."Miałam" już zawał,zator,wszystkie możliwe nowotwory,codziennie mi się wydaje że jestem żółta.Robię bardzo dużo badań krwi.Mąż strasznie się na mnie denerwuje, ale ja czuję prawdziwy ból np. wątroby a badania wychodzą dobrze.Nie potrafię myśleć o niczym innym.

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.