Uczucie zapadania w śpiączkę

Moj chlopak ma czesto dziwne stany podczas zasypiania i snu. Czuje sie jakby wpadal w spiaczke, jest swiadomy i probujac sie wybudzac podrywa glowe do gory i wydaje dziwne jeki zeby ktos go zbudzil, wyczuwa obecnosc osob trzecich. Zdarzalo sie jego ojciec szarpal go pol dnia a on dalej spal jak nieprzytomny i wstal po paru dniach. Po wybudzeniu z tego stanu ma wysoki puls, jest przestraszony. Ma 20 lat i od 4 lat boksuje, dostal nie raz porzadnie po glowie i jako nastolatek byl uzalezniony

W tej sytuacji warto skonsultować się z lekarzem neurologiem. Zdiagnozuje, w razie potrzeby zleci niezbędne badania lub skieruje do psychologa, psychoterapeuty.