Problemy w wyrażaniu myśli i prowadzeniu rozmowy oraz fobie społeczne

Nie pracuje, nie wychodze z domu, nie umie nic zalatwic, przez blokade w mowieniu, zapamietywaniu. Tak od wielu lat. Rozmawialam z psychoterapeuta nie rozumialam co do mnie mowi.Widzac ludzi zamykam sie w 4 scianach, nie umie do nich wyjsc, pogadac,pustka w glowie,czesto mam cos takiego ze zasypiam i jakbym byla w czesci swiadoma (np mysle ze ktos teraz mi podaje cos do picia otwieram usta, za chwile budze sie i nikogo nie ma).Mam jakies dziwne stany jazni,nie dostrzegam wokol nic,apatia,obled.

Ważna byłaby także konsultacja neurologiczna pod kątem zaburzeń w obrazie i funkcjonowaniu mózgu. Można dodatkowo skorzystać z diagnostyki za pomocą testów psychologicznych, która także pozwala wykryć uszkodzenia centralnego układu nerwowego.

Dzień dobry.

Po raz kolejny opisuje Pani swoje dolegliwości, za każdym razem dodając nowe objawy, trochę tak, jakby pławiła się Pani w ogromie nieszczęść, które Panią dotknęły. Pielęgnowanie tych myśli niczego nie zmieni, a czas ucieka.

Pozdrawiam.